| Purce a întrebat:

Buna, stie cineva unde pot recicla 20 de baxuri de reviste in Timisoara? Aparent firmele de reciclare lucreaza doar pe contracte mari nu cu cetatenii de rand. Multumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune in containerele de reciclat

| Iubescdocumentarea a răspuns:

Daca sunt folosibile poți să le dai nu știu ce fel de reviste sunt dar daca sunt sa zicem copii le poți dona copiilor care nu au altă variantă da este sa le pui la coșul reciclabil că sa se recicleze hârtia dar daca chiar vrei sa le dai mai departe din cauză că sunt folosibile poți căuta centre de asemenea lucruri