| Bdggwgcdacwhbegysgvg a întrebat:

Bună, sunt din Suceava am terminat școala postliceală și aș vrea să mă înscriu la voluntariat la spitalul județean de urgență Sfântul Ioan cel nou de la Suceava.
Îmi puteți spune ce trebuie să fac mai exact că chiar nu știu cum trebuie să procedez să mă înscriu...

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cerere.

| Catrice a răspuns:

Depui dosar și dacă te primesc aia e

| Bdggwgcdacwhbegysgvg explică (pentru Catrice):

Păi există o perioadă ceva?
Și ce trebuie la dosar?

| Catrice a răspuns (pentru Bdggwgcdacwhbegysgvg):

Din ce știu, nu.
Tin minte doar de diploma, cazier, asigurare malpraxis și ceva cerere unde scrii secția și medicul la care vrei sa fii. Mai bine întrebi la secretariat, posibil sa ceara ei altceva fiind spiratal județean fata de unul normal.

| Bdggwgcdacwhbegysgvg explică (pentru Catrice):

Mulțumesc tare mult

| Bdggwgcdacwhbegysgvg explică (pentru Bdggwgcdacwhbegysgvg):

Aș putea să te mai întreb ceva în privat?

| Bdggwgcdacwhbegysgvg explică (pentru Catrice):

Aș putea să te mai întreb ceva în privat?

| Catrice a răspuns (pentru Bdggwgcdacwhbegysgvg):

Ce anume?

| Bdggwgcdacwhbegysgvg explică (pentru Catrice):

Mai multe detalii

| Catrice a răspuns (pentru Bdggwgcdacwhbegysgvg):

Ok

| gabicoo a răspuns:

Întreabă la spitalul respectiv!