| Tifanny9815 a întrebat:

Știți unde se poate face Voluntariat in Iași? Pe ce domenii? Voiam sa ma inscriu la Crucea Roșie dar as vrea si alte variante.

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Salut, uite http://www.imparte.ro/......-562.html: de exemplu, Salvati Copiii Iasi, Fundatia Star of Hope Iasi, Centrul Diecezan Caritas Iasi...s.a.m.d. Succes si bravo ca mai exista oameni care vor asa ceva.

1 răspuns:
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Www.SalvatiCopiii.ro in loc sa trimiti email mai bine suni ca primesti mai rapid raspuns.