| ToTheRescue a întrebat:

Buna TPU.Sincer nici nu stiu cui sa-i cer ajutorul. Vreau sa strang bani pentru niste oameni ai strazii.Am deja pusi deoparte dar nu-s destui pentru toti.Am incercat sa cer ajutorul rudelor dar desigur ca nu am primit raspunsul la care ma asteptam."Risipa de bani"..Asa ca oricine doreste sa ajute si 1 euro e foarte apreciat.Cel mai mic ajutor conteaza.Si desigur nu este o obligatie a voastra sa ajutati un alt om.Dar este adevarat ca nimeni nu vrea sa ajunga in situatia lor dar niciodata nu stii cand ti se poate intampla tie si nimeni nu-i acolo sa te ajute. Puteti dona aici paypal.me/HelpTheHomelessNow
Multumesc anticipat pentru atentie.

1 răspuns:
| bogdanmihai469 a răspuns:

N-o sa reusesti niciodata sa rezolvi problema oamenilor strazii. Ce vrei? Sa le cumperi case? Apoi daca vrei cu adevarat sa-i ajuti ar fi mai bine sa le gasesti de munca decat sa le dai cativa lei pe care sa-i cheltuie pe tigari, droguri si bautura.