| millar a întrebat:

vreau sa donez niste haine in Pitesti dar nu stiu unde sau la ce adresa sa le trimit pentru a fi trimise mai departe la familii care au nevoie, stiti niste centre organizati care se ocupa cu asa ceva?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă le pui lângă gunoi, ele vor fi preluate de cei în nevoie, astfel le-ai donat.

| Clytia a răspuns:

Sunt destule centre de plasament în Pitești. Dacă dai un search pe Google, o să-ți apară toate centrele din Pitești cu adresă și număr de telefon. Ai putea suna și să donezi la unul dintre ele.