| vreausafiecaminesaudeloc a întrebat:

As dori sa fac voluntariat intr- un ONG, fundatie sau asociatie din Bucuresti. Nu doresc neaparat intr-un anumit domeniu dar vreau sa fie intr- un domeniu accesibil, unde pot sa imi realizez bine sarcinile de voluntar. Precizez ca sunt studenta la sociologie. Va rog sa ma ajutati si sa imi recomandati un loc unde as putea face voluntariat, un loc unde stiti ca e un mediu placut si motivant sau unde ati facut sau faceti voi. Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| TOP10Litera a răspuns:

Fundaţia Estuar are 2 centre sociale Sector 1 sau Sector 6 www.estuar.org acum depinde numai de tine pe care dintre ele îl alegi!