| stin a întrebat:

stie cineva un centru de colectare a maselor plastice si sticla in Botosani sau Suceava (sticla si plastic provenite din electrocasnice)

1 răspuns:
| LightDr a răspuns:

Sunt mai multe centre in iasiwinking AFC RECICLARE S.R.L.- Iasi
FILANTROPIA- Iasi

AFC RECICLARE S.R.L.- Iasi
S.C. AFC Reciclare S.R.L. achizitioneaza deseuri neferoase (sticla, plastic, lemn) - colectare si vanzare deseuri plastic, sticla -

FILANTROPIA- Iasi
Societate autorizata in colectarea deseurilor feroase si neferoase, plastic(deseuri de folie peturi, ladite, pvc...etc), hartie si carton, aluminiu, sticla, lemn, fier pentru reciclare. - colectare produse reciclabile - proprii