| Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

Bună ziua TPU, caut o persoană serioasă care știe să folosească OBS Studio și dorește să transmită live serialul Sacrificiul de la Antena 1 într-un grup pe Facebook! Grupul se numește Alegerea din Sacrificiul și are 47.000 membri! Sper să găsesc pe cineva care dorește să mă ajute!? Contactați-mă :https://m.facebook.com/? _rdr

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Stii ca asta e incalcarea dreptului de autor si daca te prinde Antena 1 te poate da in judecata pentru distributie de material protejat aka, piraterie, nu? laughing