| zTonia a întrebat:

Care este magazinul vostru de haine preferat, cu preturi bune si haine fashion?

Răspuns Câştigător
| ALEX2402 a răspuns:

U-man, humanic, new yorker

8 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

InterSport!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B fashion big grin

| vinusipaharu a răspuns:

Bershka.

| eueueueueue a răspuns:

New Yorker, H&M, Pull&Bear, C&A. Takko etc.
Funda?

| thebest_5336 a răspuns:

Prada,Parndorf

| InimaDeCatifea a răspuns:

PPT-ul are preturi destule de bune si haine simpatice dar daca vrei sa oftezi la u magazin bun du-te la Diana`Shop, New Yorker sau H&Mhappy

| monicamedeea a răspuns:

Hey! Magazinul meu preferat din Mall Shopping Center Mercur (Ploiesti) este Only For You, sunt clienta fidela. Chiar astazi planuiesc sa ii fac o vizita, am pus ochii pe o rochita eleganta si pe o pereche de pantofi care se potrivesc perfect! Vanzatoarele de acolo ma cunosc déjà, stiu ceea ce imi place si mereu ma ajuta cu sfaturi! Recomand tuturor prietenelor mele acest magazin!