| ancutsaaa a întrebat:

Ce actiuni de voluntariat stiti in Ploiesti?

Răspuns Câştigător
| ioanatkd a răspuns:

Eu cred ca ca ar trebui sa te duci la crucea rosie(acolo sunt si eu inscrisa ca voluntar:am doar 13 ani si raspund la telefoane merg sa impart pliante in carrefour si raspund la telefoane)cred ca acest sediu,,crucea rosie'' e cel mai bun. Daca nu esti copil,vei face niste cursuri pentru ajutor si cine stie poate ajungi ca si tata,, instructor'', poti cara alimente nevoiasilor, sau sa faci facturi.Vot, si un raspuns te rog daca te-ai inscris acolo

| ancutsaaa explică (pentru ioanatkd):

Multumesc.Cred ca o sa ma inscriu acolo.

| BeBiCu a răspuns (pentru ioanatkd):

Imi poti da mai multe detalii, te rog? Cum ar fi cam cand te duci tu acolo, cat timp iti petreci si cate diplome primesti?

| ioanatkd a răspuns (pentru BeBiCu):

Depinde...cat timp vrei tu sa stai
Diplome s-ar putea sa nu primesti dar primesti alimente, iarna' si de,, Pasti'' te duci prin carrefour si imparti pliante este foarte frumos

8 răspunsuri:
| AnNéVidoff a răspuns:

Eu cred ca ca ar trebui sa te duci la crucea rosie(acolo sunt si eu inscrisa ca voluntar:am doar 13 ani si raspund la telefoane merg sa impart pliante in carrefour si raspund la telefoane)cred ca acest sediu,, crucea rosie'' e cel mai bun. Daca nu esti copil, vei face niste cursuri pentru ajutor si cine stie poate ajungi ca si tata,, instructor'', poti cara alimente nevoiasilor, sau sa faci facturi.Vot, si un raspuns te rog daca te-ai inscris acolo.

| Bianca4926 a răspuns:

Plantarea pomilor laughing

| Lasxlo_Popa_1997 a răspuns:

Eu cred ca ca ar trebui sa te duci la crucea rosie(acolo sunt si eu inscrisa ca voluntar:am doar 13 ani si raspund la telefoane merg sa impart pliante in carrefour si raspund la telefoane)cred ca acest sediu,, crucea rosie'' e cel mai bun. Daca nu esti copil, vei face niste cursuri pentru ajutor si cine stie poate ajungi ca si tata,, instructor'', poti cara alimente nevoiasilor, sau sa faci facturi.Vot, si un raspuns te rog daca te-ai inscris acolo

| ioanatkd a răspuns (pentru Lasxlo_Popa_1997):

,,mersi'' ca mi-ai luat raspunsul meu ...Asta creed ca e furt