| lime_3980 a întrebat:

Ce ati recomanda, voluntariat ambulanta assb sau smurd? As vrea un raspuns detaliat. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cand pleci la vanatoare trebuie sa stii ce vrei sa mananci si apoi iei in vizor tinta.

| GdX a răspuns:

Smurd bineinteles.

| ALGator a răspuns:

In asteptarea unui raspuns la obiect de la altcineva, daca vrei sa faci voluntariat ca sa cistigi experienta, ar fi de preferat smurd.
In realitate, probabil va trebui sa ceri si la una si la alta, nu se stie care din ele iti ofera un loc.
Daca in voluntariat intra si mersul cu helicopterul (respectiv masina) tine seama si ca cursele repetate cu un helicopter maresc riscul sa patesti ceva. Din accidentele de helicopter, spre deosebire de cele cu avionul, nu prea se scapa.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

SMURD desigur