| anonim_4396 a întrebat:

Ce mijloc de transport in comun este mai ecologic: metroul, tramvaiul, troleibuzul, autobuzul?

7 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Alina are super duper mare dreptate, pana cand nu vom face un mijloc de transport ce nu necesita combustibili. Dar daca faci un top al celor mai eco mijloace de transport cred ca mijloacele de transport pe baza de curent, dat fiind ca energia electrica mai este facuta si din apa... dar oricum... nici una nu e 100% eco

| Dianna a răspuns:

Bicicletalaughing)

| jo_7646 a răspuns:

Tramvaiul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciunul, toate consum carburanti, ecologic din ce punct de vedere?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tramvaiul... sa spunem.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pejou 2x2

| Deea dYdY a răspuns:

Metroul si tramvaiul