| xaxi a întrebat:

Cum credeti cum va arata viitorul nostru apropiat si cel indepartat?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă nu o să facem ceva, foarte trist...
http://www.youtube.com/watch?v=rqspWawDgl0

| alexaalexandraa a răspuns:

Cum o sa vrea D-zeu. Nimeni nu poate stii!

| Allix13 a răspuns:

Pai in ala apropiat o sa crestem un pic la ani iar la indepartat daca nu se schimba aia din guvern tot ca si prima

| Ofiintă a răspuns:

Viitorul nu este inca stabilit fie el cel apropiat sau cel departat...
Daca as incepe sa-ti povestesc ce va urma dupa un minut ar fi numai vorbe in vant...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viitor nu mai este, nu ne putem astepta decat la un loc sumbru in care toti vor umbla ratacitori printre gunoaiele din fata caselor, copiii de 6-14 vor fi inchisi pentru furturi, parinti la 14 ani, spitale pline cu pacienti pe jos din cauza ca nu sunt destule locuri, chiar si mediciii vor fi cativa la un singur spital. credeti ca daca avansam in tehnologii vom avea un viitor mai frumos, va inselati, deschideti ochii si priviti inainte, totul este distrus sad

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

La fell.

| BDoruAndrei a răspuns:

Ori vom fi distruși de vreun fenomen natural sau creat de om ori vom cutreiera spatiul in cautarea unei noi case, asemeanea Pământului!

| Gabrijel a răspuns:

Plin de ura si fara sentimente.de respect nici nu mai zic, dragostea de ja se stingesad e trist ada asta cred asta simt

| GEO9999 a răspuns:

Aporpiatul nu se va schimba decat putin, iar in cel indepartat speram la ce e mai bine big grin

FUNDA