| eupirvu a întrebat:

Cum imi dau seama cind catelul are febra, tinind cont ca nu am termometru, este apatic, fara pofta de mincare,

5 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

Buna,pune mana pe nasul lui si uitate cat de cald este.Asa se masoara la caini!

Toate cele bune!

| MgdDroopy a răspuns:

Dacă nasul este uscat are temperatură. Nasul trebuie să fie umed. Intreaba la farmacia veterinară ca trebuie să ii faci

| dolceromania a răspuns:

Daca ai baiat ai ei pulsul, daca e fata dai o acadea!

| eupirvu explică (pentru dolceromania):

...multumesc dar, vazand si catelul ce raspuns a primit, s-a suparat si ia trecut si febra si ...cheful de tine.

| eupirvu explică:

Am nevoie urgent de raspuns