| Bogdancostel1968 a întrebat:

Cum pot vedea online ce vechime am in campul muncii?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Online nu poti vedea fiindca asemenea informatie este protejata si
se gaseste numai in computerele Camerei de Munca, de la Oficiul Fortei de munca din Judetul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vechimea se vede din adeverintele de vechime pe care le primesti de la fostele locuri de munca, in online nu exista.

| Eisenheim a răspuns:

Cum au menționat și ceilalți,doar la ITM,și îți va spune doar perioadele in care ai fost angajat,concedii,dar nu îți va spune daca ți-au fost plătite contribuțiile la sănătate pensii etc. Așa au făcut legile și birocrația încât să își piardă urma,ca să afli totul trebuie sa te înarmezi cu răbdare și să faci drumuri,la ITM,casa de pensii,casa de asigurări de sănătate,pensii private,peste tot, și ști cum e, așteaptă, cereri, tot meniul tipic romanesc happy

| LittlePoppy a răspuns:

Nu totul se face online. Te duci la ITM si afli.

| CofariCrinisor a răspuns:

As dori sa vad cati ani de munca am.