| RadioactiveUranium a întrebat:

Daca am sub 18 ani mai exact 15 ani pot sa fac voluntariat la SMURD? imi doresc foarte mult pentru ca vreau sa devin doctor si bla bla bla si vreau sa ajut lumea. FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la ei si intreaba-i. Poate te vor scuti de taxa ce trebuie platita si poate iti vor permite sa faci asta de la varsta de 15 ani si nu 16.

Ei iti pot da cele mai bune raspunsuri la intrebarile tale happy

O zi placuta.

4 răspunsuri:
| patriciatimeea a răspuns:

Doar peste 16 ani cred ca poti...

| RadioactiveUranium explică (pentru patriciatimeea):

EH MAI asteptam un an

| patriciatimeea a răspuns (pentru RadioactiveUranium):

Dar nu e nu stiu ce filozofie...si trebuie sa si platesti vreo 200 ron pentru treaba asta.

| RadioactiveUranium explică (pentru patriciatimeea):

E o mare filozofie