| xtaz a întrebat:

Deci as vrea sa ma inrolez in cadrul armatei cand implinesc varsta de 19 ani. ce probe sportive trebuie sa dau si ce se mai ia in considerare (cate clase)etc.

Răspuns Câştigător
| adesp12 a răspuns:

Doamnee.ce a ajuns si tineretul din ziua de azi "e mai frumos sa stai acasa" laughing Xtaz, bv tie pentru initiativa. Iti urez mult succes! Nu-i asculta pe astia pe care inca ii mai duce mami la scoala!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://mapn.ro/recrutare/sgv.php gasesti toate informatiile de care ai nevoie. Succes si numai bine!

| cosmin21 a răspuns:

Clasele se iau in considerare cand esti avansat in grad, daca ai doar 10 clase ramai soldat toata viata.

| dcm4ever a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa te inrolezi: Gandeste-te foarte bine inainte saiei aceasta decizie si mai documenteaza-te despre "munca" pe care o sa o depui in armata. Succes!

| georgeagaboroaie a răspuns:

E mai frumos sa stai acasa decat sa te inrolezi. mai gandeste-te omule!

| georgeagaboroaie a răspuns:

E mai frumos acasa decat sa te inrolezi. Mai gandeste-te omule! hello!

| bjroby a răspuns:

Ma numesc Robert.am 17 ani si 9 luni si as vrea ca dupa terminarea liceului sa ma inrolez! prima data am fost impresionat de pompieri dar simt ca as vrea sa ma inrolez in armata, in aviatie! daca are cineva informatii utile si adevarate va rog sa ma contactati pe id:bjroby@ymail.com sau nr de telefon:0726272939! dar va rog fara linkuri catre alte siteuri.le-am vazut pe toate!