.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a întrebat:

Doneaza 1 leu Copiilor nevoiasi de sarbatori! Creeaza un e-glob iar MiniPrix daruieste 1leu copiilor pentru fiecare glob creat de noi! Haideti sa-i ajutam pe copii...macar atat putem face pentru copii nevoiasi ai zilelor noastre! Va invit sa intrati pe: http://www.miniprix.ro/miniglob/ si sa va creati propriul glob.Va multumesc si va doresc Craciun Fericit!

Răspuns Câştigător
| YepIsSuspended a răspuns:

Eu l-am creeat.Va invit si pe ceilalti!

9 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

@Otonis-Eu sunt abonat la newsletter-ul Miniprix si n-am primit nici macar un e-mail pana acum...nici macar ofertelaughing

Shin
| Shin a răspuns:

Done, e randul vostru happy

| hândel a răspuns:

Nu-nteleg de ce mi-a cerut si adresa unui prieten. Poate ne spam-uieste d'acum, sa vezi tu!hee hee

| Kidu a răspuns:

Si eu l-am creat. Mi-a iesit frumossmug
Sper ca acest globulet chiar sa ajute acei copilasi.happy
Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| piticot a răspuns:

Super, am facut si eu unul si ma simt grozav.

| butterfly95 a răspuns:

GATA! Sper sa fie pe bune! Si nu un fake!

| AndreeaBia a răspuns:

Eu am creat multe globuri.doamne,exista cineva cu inima rece, mai ales ca nici nu platesti tu acel un leu.copiii nevoiasi au multa nevoie de bani, casa, jucarii, educatie, dar pe primul rand PARINTi. dragostea parinteasca e cea mai de pret.Acel glob... ii ajuta.AR FI BINE DACA AR FIA SI ADOPTAI DE PARINTI BUNI! sper ca am ajutat prin ce am scris.PA!