| Aiicha a întrebat:

Este cineva voluntar la Crucea Rosie? cum este acolo? as vrea sa incerc si eu.

2 răspunsuri:
| Demo8k a răspuns:

Azi ma duc si eu sa ma inscriu la voluntariat, am intrat la ei pe site si am citit mai multe. E foarte interesant.
Incearca, e voluntariat, poti inceta oricand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt voluntar la cruce :X imi place e frumos, cursurile de prim ajutor mi se par foarte interesante si constructive iar copii de acolo si ceilalti voluntari sunt foarte ok! nu e ceva stresant care sa iti ocupe tot timpul, e voluntariat si ei respecta asta.eu sunt la sectorul 3 si chiar imi place happy

eu zic sa incerci happy :*:*