| toteusunt a întrebat:

Este pe aici cineva voluntar/a SMURD?

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu cred ca sunt voluntari pe site, ce anume te intereseaza poate te pot ajuta cu ceva! Inca de ieri am vazut intrebarea ta si azum intrai sa vad daca e un raspuns dar se pare ca nu! Pentru mai multe informatii accesezi:

http://www.ssmb.ro/component/content/article/35-stiri/112-voluntariat-smurd

Cu prietenie,
Malvina.

| Malvina24 a răspuns:

@ anonim nu vorbi in nestiinta de cauza ca nu stii tu ce fac eu cu viata mea nu stii cu ce ma ocup asa ca taci, si raspunde si tu de pe profilul tau, de ce esti anonim? N-ai tupeu sa-ti dai identitatea!

| Demo8k a răspuns:

Eu nu sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie malvina, e numai pentru studentii la medicina, nu pentru oricine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi cer scuze malvina nu am fost in tema. Bravo pentru raspuns si inca o data -mi cer scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrator la smurd

| oanamed a răspuns:

Buna ziua. ma numesc oana. sunt voluntar la smurd. cu ce te pot ajuta? adresa mea de e-mail e o_plescan@yahoo.com