| Artemis16 a întrebat:

Heeei:*! Am 15 ani si 8 luni si as vrea sa fac voluntariat la smurd sau la orice spital de prin Ploiesti si sa fac cursuri pentru asta.Are cineva vreo idee?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La crucea rosie se face voluntariat, in spitale nu se poate

| Artemis16 explică (pentru mgtow):

Sunt deja la crucea rosie si nu se intampla nimic...

| mgtow a răspuns (pentru Artemis16):

Nu te pun aia sa faci ceva acolo?

| Artemis16 explică (pentru mgtow):

Intr-un an intreg tot ce am facut a fost sa impart pliante...straight face

| PeFuga a răspuns:

Nu ai cum sa faci voluntariat in spitale daca nu esti cadru medical.
La Crucea Rosie cam se freaca menta din pacate. Incearca alte ONG-uri. Ai aici o lista, alege-ti domeniul care iti place si suna-i sa-i intrebi daca te primesc desi nu ai inca 16 ani.
http://www.ploiesti.ro/ong.php