| EmiliaGrig20 a întrebat:

Hei, cine a aplicat pana acum la voluntariat la Electric Castel? Am vazut ca exista interviu pentru a fi selectat. Daca ati trecut prin asta ce v-a intrebat? Se poarta si o mica covorbire in engleza?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Anul acesta probabil că nu se va mai ține. Este o experiență de viață. Reține că este voluntariat, nu muncă plătită.

| Edw08 a răspuns:

Nu merita. Te rupe cu efortul. Doar ca sa participi acolo și sa ii asculti pe aia, chiar nu merita.