| anonim_4396 a întrebat:

Hei Salut, caut pe cineva care e dispus sa doneze un DSRL cat de cat decent.
Eu am vrut sa îmi iau un Canon powershot g6.
Daca se poate as vrea o camera la specificatii asemanatoare.

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă e vorba de o pâine, de un tricou ceva ne ajutam între noi, suntem oamenii și romanii au suflet dar când vezi pe cineva ca vrea DSLR laughing)))

| Sami4041 a răspuns (pentru Bondarel99):

Stiu dar daca as avea posibilitatea de a lucra undeva mi-as lua din bani mei dar am 14 ani nu am unde lycra plus ca am scoala

| Sami4041 a răspuns (pentru Bondarel99):

Stiu dar daca as avea posibilitatea de a lucra undeva mi-as lua din bani mei dar am 14 ani nu am unde lycra plus ca am scoala
Si am cerut asa ceva pentru ca am vazut alte persoane pe TPU care au cerut si au primit

| Bondarel99 a răspuns (pentru Sami4041):

Toți am avut lipsuri, ne-am dorit ceva pe care nu l-am putut avea in copilărie. Serios Acum, la 14 ani nu ai nevoie de un DSLR și nu o sa îți dea nimeni așa ceva. Păstrează dorința asta pentru când o sa ai banii tai și deocamdată te descurci cu ce ai. Un telefon se descurca decent pentru ce vrei tu. Ai văzut ca și marii vloggeri au început sa filmeze cu telefonul și când și-au permis ceva mai scump și-au luat.

| Sami4041 a răspuns (pentru Bondarel99):

Mersi mult de raspuns o sa cumpar pentru telefon niste lentile 3-1 si cred ca ma descurc

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Repede cauti pomana. Mars la munca, cine o sa iti dea moca un aparat foto profesional doar ca tu esti o putoare.

| Sami4041 a răspuns (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Ma scuzati am 14 unde sa ma duc la munca la ce sunt clasa a 8 A