| anagrig a întrebat:

Am 13 ani si as vrea sa ajut natura. Stiti cumva vreo ascociatie care protejeaza mediul unde pot sa merg si eu? (stau in Bucuresti)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Let's do it Romania! cum de nu ai auzit de ea, este promovata atat in scolile gimnaziale cat si in liceu.

| Green66 a răspuns:

Ajută pădurile din Harghita.
Spor la treabă!

| MagicOneT a răspuns:

Mai bine stai si invata, probabil esti a VI-VII-a, o sa ai destul timp sa ajugi mediul + "Cu o floare nu se face primavara" si poti sa ajuti mediul incercand sa nu arunci gunoaie pe jos sau alte chestii d'astea. Nu trebuie sa participi intr-o asociatie pentru. a proteja mediul.