| alexandra2000155 a întrebat:

Hei,TPU! Am de făcut un proiect cu tema: "Voluntariatul în sport". Am nevoie de niște statistici, articole, orice pe această temă, dar să fie de actualitate. Pe net am găsit câte ceva dar sunt cam vechi articolele. Dacă mă puteți ajuta, aș aprecia.

Răspuns Câştigător
| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Strange informatii si creeaza ti singur un grafic. Cauti pe net graphic maker, si ai mai multe modele de grafice unde sa iti pui datele pe care le ai colectat.