| DeniiSlipknot a întrebat:

Heii ^^ Stie cineva unde este nevoie de voluntari in Cluj? Si daca este, unde m-as putea inscrie?
Eu si prietenul meu avem foarte mult timp liber si vrem sa facem munca de voluntariat.
Mersii

2 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Frumos din partea voastra, daca tot aveti voi atat de mult timp liber de ce nu va faceti un canal de Youtube prin care sa faceti voluntariat spontan - pur si simplu pe strada, oriunde intalniti cazuri ce necesita ajutor....ati putea da si exemplu altora prin aceasta modalitate si poate cine-stie, in functie de numarul de abonati pe viitor sa schimbati si mentalitatea romaneasca. Ar fi ceva inedit ce mi-ar place sa urmaresc.