| AnaMariaAurelia a întrebat:

Ma puteti ajuta cu cateva activitati practice de reciclare a deseurilor. Ceva care sa nu fie foarte dificil.As vrea sa imi dati cateva idei, pentru ca am un proiect la scoala si vreau sa iese bine.

1 răspuns:
| Cosmi0140 a răspuns:

Poti sa strangi sticlele de plastic sau de sticla de prin casa, cutiile de carton, hartiile care nu iti mai sunt de folos. Am avut si noi un proiesct la scoala si clasa noastra era pe jumatate plina de sticle laughing