| izvorinca a întrebat:

As vrea sa va intreb daca in Romania ar fi obligatoriu reciclatul la orice sau legea acea din Germania atungi ceva nereciclabil pe jos primesti amenda nu ar face statul bani ptr proectele nefiinantate? sunteti pro sau contra? Funda va rog argumentati aprox ca 1 km de peturi fac cativa banyti dar milioanele?

1 răspuns:
| SashaB a răspuns:

Eu as fi de acord cu reciclarea deoarece traim intr-o tara cam murdara poate prin aceasta lege ar respecta si oameni curatenia macar de frica amenzi!