| Roxana_Valentina_1999 a întrebat:

Imi puteti da cateva ex. de activitati cu copii? Eu m-am gandit la cateva gen: pantomima, scaune muzicale. Aceste activitati trebuiesc desfasurate intr-o biblioteca si am nevoie de idei, sper sa ma puteti ajuta si multumesc!

3 răspunsuri:
| diaac a răspuns:

Depinde si ce varsta au copiii respectivi... Sunt frumoase si ideile pe care le ai deja.

| TotulSAUnik a răspuns:

Buna,eu as opta pe jocurile acelea de pus intrebari:ce vrei sa devi cand vei creste mare? Ce-ti place sa faci? Ce crezi despre adulti? Trezestele curiozitatea si fa asa incat nimeni sa nu se simta neintrebat.

| JessieAnia a răspuns:

Hotii si vardisti happy, ascunselea, prinselea, baba oarba, cautare de comori, friptea/Luni marti miercuri, telefonul fara fir happy