| Sunn a întrebat:

Imi puteti spune si mie unde m-as putea inscrie ca voluntar? Stiu de proiectul Crucea rosie si de Scoala de valori. Daca mai stiti, imi puteti spune?

6 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Vodafone incurajeaza voluntariatul. Poti incerca si la ei. Intra si pe Fundatia Dan Voiculescu, "Mereu Aproape". Poate gasesti ceva interesant. Spor!

| alex0110 a răspuns:

Poate proiectul salveaza vieti...

| Andrei500 a răspuns:

Nu stiu! happy

| Sunn explică (pentru Andrei500):

Nu aveam nevoie sa stiu asta. laughing

| Andrei500 a răspuns (pentru Sunn):

Stiu nu mai rade

| freelove1486 a răspuns:

Pe site ul Crucea rosie descari formularul de inscriere si cauti la datele de contact si il trimiti la un mail