| anonim_4396 a întrebat:

Mai rezista planeta asta oare vreo 10-30 ani? Sau ne vom trezi ca vom face plaja la munte si ca ne-am distrus cea mai frumoasa si importanta casa.

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Mai rezista. Arabi din Dubai cum crezi ca rezista?

| Mayhem666 a răspuns:

Ar mai rezista, atata timp cat nu ar mai fi oameni pe ea, sau macar sa fie oameni care le pasa de ea, dar in ziua de azi, cam greu mai gasim asa ceva.

| Pool77 a răspuns:

Oricum,tu nu prinzi vremea aceea cand n-o sa mai poti trai pe planeta asta.

| GolopențaAdrian a răspuns:

Pai se poate daca o luam tot asa sau chiar mai rau decat este

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca continuam ca la ora actuala, cam greu de precizat cat vom rezista.

| IAmTheLegendary a răspuns:

Peste 5k ani, o sa fim acoperiti de soare, deci inca 5k ani si se rezolva.winking