| Answermeplease a întrebat:

Nu stiu daca e categoria potrivita pentru intrebareaa asta, dar nu gasesc raspuns nicaieri. Am nevoie de leandru uscat pentru un proiect privind toxicitatea acestuia. De unde pot cumpara leandru uscat? Sau cum pot usca o planta de leandru? Multumesc.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Rupe o crenguta cu cateva frunze, pune-l in apropierea unei surse de caldura (calorifer, soba de gatit) si in 24-48 ore ai materialul necesar experimentului