Întrebare recomandată | Andrush98 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie niste centre unde pot deveni voluntar in constanta? As vrea sa lucrez la centre pentru copii.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Apheleia a răspuns:

Buna! Cauta Asociatia T.E.A.M Constanta.Este un program de voluntariat care se ocupa cu asa ceva si care isi are bazele in Constanta.
Este foarte interesant si productiv si poti aplica foarte usor.
https://www.facebook.com/groups/723464674384549/
Sper ca te-am ajutat. ^^

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scrie direct pe Google, voluntariat Constanța.
Pa, pa.

| AjutaPeTPU a răspuns:

Cel mai cunoscut centru, Crucea Rosie. Pentru detalii, si informatii suna la numarul centrului Crucea Rosie alocat pentru Constanta. Uite aici numarul: 0341 412 483