| Klaus a întrebat:

Am 16 ani si sunt din Bucuresti. Vreau sa fac voluntariat la o fundatie/asociatie/etc. care se ocupa cu salvarea animalelor sau orice altceva legat de animale. Nu stiu unde sa caut sau ce trebuie sa fac...simt doar ca trebuie sa schimb ceva in viata mea si sa incerc sa ii ajut si pe altii. Sper ca cineva priceput o sa ma ajute. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Mergi la primarie si de acolo vei primi toate informatiile necesare.