| danp90 a întrebat:

Salut,

Am si eu o intrebare unde pot sa fac voluntariat in Ploiesti? Caut de ceva timp un ONG de tineret in care sa ma implic totodata imi doresc sa cunosc persoane noi cu care sa impartim diverse opinii si convingeri.

Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

Daca esti o persoana religioasa, iti recomand cu drag https://ascorploiesti.wordpress.com/

| TOP10Litera a răspuns:

Organizaţia Concordia, Fundaţia Estuar Asociaţia Ares'El, acum depinde la ce fel de acţiuni de voluntariat te-ai gândit!