| BoLoG a întrebat:

Salut, caut un joc pe care l-am jucat acum cativa ani buni. Erai un personaj care dadea cu niste ciocane rosii si distrugeai scheleti, mumii, zombii, paienjeni si alte bazaconii. Stiu ca-n in anumite levele venea un cap mare de schelet care scotea ceva verde din gura, si in alt level un zombie urias cu mai multe maini. Si puteai lua ciocane sa dai cu 2 sau 3 odata... mi-a placut si as vrea sa il scot dar nu stiu numele! Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Incearca sa joci Resident Evil sau Left4Dead 1 si 2.Sunt mult mai bune pentru ca au o grafica excelenta, nu ca jocurile de acum nu stiu cati ani.

| DoarOana a răspuns:

Buna BoLoG,
Eu zic ca ai mai multe sanse daca postezi intrebarea asta si la PC/Jocuri.
Pa, pa

| WhySoSerios a răspuns:

Cred ca cauti acelasi joc ca si mine Blog! dupa descriere se potriveste. auzi iconita la jocul acesta nu era cumva o muscatura rosie?