Întrebare recomandată | Luana11062002 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu cateva informatii? Stiti cumva daca exista orfelinate (case de copii) in Brasov? Daca da, stiti unde se afla aceste orfelinate si daca se pot face vizite de Craciun? As vrea sa merg la o casa de copii de Craciun, sa le aduc niste cadouri si sa stau cateva ore cu ei, sa ne distram. Cred ca s-ar simti bine.
Multumesc de ajutor. happy

Răspuns Câştigător
| Kellerman_Eduard_1989 a răspuns:

Https://www.centre-plasament.ro/centru-plasament-copii/brasov

Eventual poti suna inainte.
Te apreciez enorm pentru dorinta de a face pe cineva fericit in prag de sarbatori. Multa sanatate si fericire iti doresc

7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Centrul de plasament "Drumbrava minunata"---vezi adresa si numar de telefon :http://www.abonati.me/485499/CENTRUL-DE-PLASAMENT-DUMBRAVA-MINUNATA

| Luana11062002 explică (pentru alessia5158):

Multumeschappy

| alessia5158 a răspuns (pentru Luana11062002):

Cu placere!

| Omblandon4Ever a răspuns:

O persoana cu suflet mare. Rar mai intalnesti asa ceva!