| BAKUSAIGA a întrebat:

Salut, sunt o adolescenta si sunt interesata sa fac voluntariat online, stiti grupuri sau aveti idei ce as putea face? Doresc sa lucrez direct de pe dispozitivele mele pentru a ajuta alte persoane.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De voluntariat online nu am auzit sa aiba cineva nevoie, dar de voluntariat fizic stiu ca este o mare cerere.
Scolile si gradinitele au nevoie la facut curatenie, parcurile la curatat plasticele si gunoaile din rondurile de flori, casele de copii si batrani au nevoie si ele de ajutor voluntar...
De ce nu ajuti fizic?

| vasile2222 a răspuns:

Fa tu un grup pe Facebook daca nu exista deja - Ajut la teme - sau ceva similar.