| Dooghy a întrebat:

Am auzit ca se poate face voluntariat ca asistent medical si culmea, mai esti si platit. Imi poate spune si mie cineva mai multe legate de acest subiect? M-ar interesa si programul de lucru. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu este chiar asa, parerea mea este ca ai auzit ce nu trebuie sau de la cine nu trebuie. Nu-s caini cu covrigi in coada acolo happy Voluntariat am facut si eu, ce-i drept in alte domenii. Eram "platit" din an in Pasti cu o doza, cu un biscuite. Mai bine vezi-ti de treaba. Nu poti fii voluntar daca, din start, doresti bunuri materiale.

1 răspuns:
| Dooghy explică:

Ok. Ce-i drept ma asteptam la cu totul alt raspuns.