| flatorn22 a întrebat:

am o intrebare
Vreau sa fac baschet si sa intru la liceul cu program sportiv (pe baschet bine inteles) si vreau la CSM.
Ce trebuie sa fac?
Va rog sa ma ajutati, multumesc.

Răspuns Câştigător
| TronHD a răspuns:

Salut si bine te-am gasit!
In primul rand trebuie sa ai o anumita inaltime pe care o are fiecare club sportiv de ex 1 metru 60
2-trebuie sa fi cat de cat agil si sa stii sa joci in echipa (nu sa joci singur)
alte lucruri pe care trebuie sa le faci le poti gasi pe siteul lor oficial sau sa intrebi pe cineva care a fost acolo sau sa te duci la club si sa intrebi!
Ceea ce ti-am spus eu mai sus sunt mai importante
Sper ca te-am ajutat
FUNDA?