| Xenoverse a întrebat:

am si eu o problema majora adica toate familia mea are o problema majora. Ni s-a luat acum de o saptamana, noi ne-am pus apa individual acum un an si ceva si tot degeaba, ni s-a luat apa din cauza unui prost nici nu-i zic numele, care nu plateste apa de ani buni, si nu putem face contract pana cand nu ajung toti cu datori la 0, ce trebuie sa facem dau funda.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Mutati-va. Ungeti-i usa cu **** boului, stati in fata usii si cand are de iesit ii puneti un sac in cap si il luati la bataie bine de tot. In alta ordine de idei, administratorul e un bou. Ala trebuia dat in judecata de mult.

| NoFapNoWorry a răspuns:

In acest caz ai putea sa mergi in istanta, din moment ce tu platesti apa ta firma este datoare sa iti dea apa. Dar in cazul in care impartit locuinta tu cu "prostul", trebuie sa platesti tot. Dar spui ca este individual, mergi cu un avocat peste iei. Tu iti platesti ce trebuie, nu vina ta.