| Andy323 a întrebat:

Astazi, uitandu-ma pe YT la niste videoclipuri, am dat de un videoclip cu natura si poluarea acesteia si a speciilor de animale care sunt pe cale de disparitie din cauza poluarii. Am fost socat ce poate face omul, numa la asta imi e capul, de cand am vizionat acel videoclip.Intrebarea este, noi oamenii, facem ceva la salvarea planetei noastre si a tuturor vietuitoarelor? Sau suntem tot la nivelul ala de oameni nepasatori, ca sa nu o zic alt fel.Si daca pot sa ajut cumva la protectia ei,eu unul incerc sa fiu cat de cat eco, dar astept si propunerile voastre.(stiu am scris cam mult big grin)
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ank09Oana a răspuns:

Buna! Felicitari pentru. initiativa! Incearca sa ii inveti si pe altii despre ecologie! Cel mai bine e sa previi, dupa ce fapta a fost facuta e mai greu de indreptat!

| Andy323 explică (pentru Ank09Oana):

Pacat.

| Vidacu69 a răspuns (pentru Andy323):

Ce "pacat" ma? Are dreptate baiatul, daca nu stii nu raspunzi. (Scuzati-mi raspunsul nefolositor dar nu m-am putut abtine sa nu dau replica la acest comentariu)