| Diva a întrebat:

Recomandati-mi si mie filme gen Strania poveste a lui Benjamin Button, remember me ...in general filme,, Profunde,, care te fac sa meditezi asupra unui lucru

Răspuns Câştigător
| Georgiana21 a răspuns:

The notebook- film de dragoste superb.
Mandrie si prejudecata
Dar cel mai mult il recomand Atonement (Remuscare)- un film despre constiinta.

7 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

The number 23

| alonet a răspuns:

Donnie darko... e un pic mai spooky sau buterfly efect 1 (2si 3 nu mi-au placut)

| danco a răspuns:

Ce treaba are intrebarea ta cu ecologia?

| Daii_4342 a răspuns:

" Ingeri si demoni " - Foarte interesant big grin

| Daii_4342 a răspuns:

...sau "Iluzionistul"

| manubmxnsb a răspuns:

PercyJackson-TheLigningThief-actiune in Olimp

| Ronnie21 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Fight Club si Unthinkable, doar ca trebuie sa treci dincolo de imagini si sa fii atent/atenta la orice detaliu, cat de minor. Daca esti atent/a vei ramane impresionat/a