| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu adresa unor familii nevoiase din Ploiesti si imprejurimi. Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sau adresează-te unei școli, expui problema și primești exact "grupul țintă"

| Werrich a răspuns:

Salut, nu cunosc familii nevoiase dar propun sa mergi la biserici, sigur sunt oameni nevoiasi, mai ales de sarbatori si duminica.

| NunuNini a răspuns (pentru Werrich):

La bisericile romano-catolice. La ortodoxi degeaba te duci. Nu primesc nimic. Nici nu intermediaza. Am incercat eu.

| Werrich a răspuns:

Asociatii umanitare in Ploiesti si Campina
https://ploiesti.cylex.ro/asociatii+umanitare.html