| DanielNistor a întrebat:

Salutare!
Daca sunt persoane ce fac parte dintr-un ONG, ce proiecte implementati pentru a aduce fonduri pentru urmatoarele activitati?
Fac parte din Clubul economic unde se implementeaza proiecte cu subiect economic, suntem toti incepatori, voi ce idei aveti?
Ce probleme sau ce dorinte aveti din punct de vedere a integritatii tinerilor in economie?

1 răspuns:
| Lizuca1234 a răspuns:

Se ofera fonduri eu foarte greu, pentru ONG-uri. am incercat si nu am reusit. sa aveti noroc si sa primiti maximum!