| sofiaaaa001 a întrebat:

Stie cineva unde as putea sa ma inscriu in Bucuresti la diverse programe de voluntariat/activitati extracuriculare/proiecte pentru liceeni care ar fi folositoare ca si experienta personala in portofoliul pentru inscriere la facultate in strainatate? Personal m-ar interesa activitati in domeniul tv/film/teatru dar nu este obligatoriu.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Ideal este sa iti intrebi profesorii si dirigintele si / sau directorul scolii.
Poti incerca Erasmus, Fundatia Calea Victoriei si daca nu se gaseste in cadrul acestor organizatii, intreaba-i sa te indrume spre alte programe.

| sofiaaaa001 explică:

Te simti ok? pari extrem de suparat pe viata