| laura1994 a întrebat:

Stiti in Constanta orfelinat de copii mici unde se pot dona jucarii sau lucruri pentu copii mici?

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Este un centru pentru copii mici si cu probleme. Se afla in zona ciresica, in spatele blocului 8B de pe strada cismelei.

7 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Este casa de copii corbu si casa de copiii fair play persoane de legatura gasesti la spital.

| thalyslly a răspuns:

ADĂPOSTUL DE ZI ŞI NOAPTE PENTRU COPIII STRĂZII
STR. DECEBAL nr. 13 bis
CONSTANŢA, CONSTANŢA
poti sa meri direct acolo cu lucrurile pe carele ai

| EvangelineLovin a răspuns:

Ai putea sa vorbesti la o Biserica sau Manastire, ei ar trebui sa aiba colaborari cu orfelinate sau poate stiu cazuri sociale.

| Wolf3 a răspuns:

Nu.

| Motrescu_Roxana_1994 a răspuns:

Crucea Rosie Constanta se ocupa cu astfel de proiecte. Daca inca mai ai lucrurile pe care vrei sa le donezi, te pot ajuta sa ajungi la sediu.

| laura1994 explică (pentru Motrescu_Roxana_1994):

Daca poti...chiar te rog