| NuGasescNume23 a întrebat:

Știți vreun site de tip click-to-donate care sa ajute o campanie de pe teritoriul României?

5 răspunsuri:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Declik.ro?

| zilog a răspuns:

Eu sunt și programator printre multe altele și dacă tu faci muncă de cercetare de piață și descoperi că nu există așa ceva ca și serviciu oferit in România.

ATUNCI EU TE POT AJUTA SĂ IAU EU LEGĂTURA CU O BANCĂ și să îți fac un server totul legal 100% corect
să ai tu propriul tău serviciu care să facă treaba asta
fără să mai ai nevoie de nimeni și de nimic alt ceva.

Eu zic să ai firmă că eu vreau să fie totul 100% corect demn cinstit pentru că eu sunt un om care trebuie să am cazierul 100% curat și să nu existe niic măcar vreo suspiciune asupra vre-uneia dintre intentiile mele in viata pentru ca eu mai montez câte o dată chestii deosebite care necesită multe acte complicate și ștampile așa că dacă nu aș fi curat aș încurca-o pe veci și nu mi-as mai putea face meseria.

| NuGasescNume23 explică (pentru zilog):

Am 17 ani... happy nu știu nici sa plătesc facturile singură