| Ruxy5 a întrebat:

Unde pot face voluntariat in Ploiesti?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Oriunde exista mizerie pe strazi, unde sunt oameni ai strazii, unde sunt oameni de corijat care arunca pe jos gunoaie

| Ruxy5 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Eu vreau sa fie ca un fel de club. Sa fie un club si sa te inscrii.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Ruxy5):

Inseamna ca vrei doar discutii nu si activitate

| Ruxy5 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Sa fac voluntariat gen Crucea Rosie, sau sa impart fluturasi la evenimente, ceva de genul.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Ruxy5):

Asta nu-i voluntariat e moft, voluntariat inseamna sa ajuti pe cineva neconditionat nu sa imparti fluturasi

| Ruxy5 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Eu acum fac voluntariat la Soriceii de biblioteca si le citesc copiilor mai mici decat mine.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Ruxy5):

Bravo