| sofiaaaa001 a întrebat:

URGENT stie cineva daca exista in Bucuresti ong-uri sau centre sau voluntariate, ORICE, care sa se ocupe cu cautarea animalelor pierdute?

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Asociatiile sunt ocupate pana peste cap cu salvarea animalelor ranite, abandonate, si cu gasirea unor adoptatori, in niciun caz nu cred ca au timp sa caute un animal pierdut de stapani. Daca ai pierdut un caine atunci il poti gasi pe baza cip ului daca a fost dus la o asociatie. Daca ai pierdut o pisica stiu ca nu se poate pentru ca nu exista o platforma pentru pisici

| MariusStef12 a răspuns:

Sincer nu știu ai putea sa apelezi la diferite clinici veterinare pentru ca ei s-ar putea sa știe